Zamów Teksty Sprzedażowe

Dlaczego potrzebujesz zamówić teksty sprzedażowe? Wiesz co jest najważniejsze w Twoim biznesie? Możesz mieć najlepsze produkty, najbardziej atrakcyjne usługi, ale co z tego, skoro nikt nie będzie wiedział, że je posiadasz? A gdy dowiedzą się co sprzedajesz i oferujesz, skąd będą wiedzieć, że to właśnie Twoje produkty i usługi są najlepsze na rynku?

Copywriting sprzedażowy

Jako doświadczony copywriter tworzę wyjątkowo przemyślane i unikalne teksty na strony www, treści sprzedażowe, teksty marketingowe, treści newsletterów, treści mailingu, oferty dla klientów oraz wiele innych treści, które podnoszą nie tylko sprzedaż, ale również wyniki Twojej strony internetowe w wyszukiwaniach Google.

Copywriting motywacyjny

To bardzo ważny element każdego udanego biznesu. Tworzę teksty coachingowe, teksty motywacyjne, teksty inspirujące oraz teksty relaksacyjne na potrzeby wielu branż, w tym dla couchów, trenerów personalnych oraz dietetyków, którzy codzienną pracą motywują swoją postawą innych ludzi do działania i przekraczania różnych barier i osiągania wspaniałych wyników.

Teksty narracyjne

Treści narracyjne tworzone są na potrzeby pracy lektorów, spotów reklamowych oraz innych formatów reklam. Teksty lektorskie oraz treści narracyjne to specyficzny rodzaj treści, która wymaga wyjątkowego podejścia oraz kreatywności. Tworzę skrupulatne i przemyślane teksty, które stworzą niepowtarzalny klimat oraz przyciągną uwagę odbiorców gdy tylko lektor wypowie pierwsze słowa.

Storytelling

Storytelling to przyszłość marketingu. Jest wyjątkową sztuką świadomego oddziaływania na emocje oraz wyobraźnię odbiorców za pomocą opowieści. Historie „z życia wzięte” to najlepiej sprzedający się produkt, który wywołuje błyskawiczną reakcję oraz wpływ na odbiorców. Buduje niezwykle trwałe relacje klienta z marką

COPYWRITER WROCŁAW – PODSTAWOWY CENNIK

Profesjonalne szkolenia z copywritingu

Copywriter Wrocław - nauczę Cię jak zostać mistrzem słowa pisanego - takiego, które sprzedaje i podnosi pozycje w wyszukiwarkach.

 

 Pragniesz zostać copywriterem i nie wiesz w jaki sposób zacząć? Pragniesz pisać teksty na strony internetowe, które sprzedają? Dobrze trafiłeś. Przeprowadzę Cię od samego początku do końca poprzez proces tworzenia unikalnych i porywających treści na strony www. Zrobię o wiele więcej! Nauczę Cię, w jaki sposób stworzyć całą stronę internetową od podstaw i napisać samodzielnie na nią treść.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE JUŻ DZIŚ

CHCESZ NAUCZYĆ SIĘ SAM COPYWRITINGU?

Nie ma problemu. Dzięki mojemu DARMOWEMU E-BOOKOWI poznasz wiedzę, która pomoże Tobie w karierze Copywritera. Dodatkowo dowiesz się, jakich narzędzi używam, aby Twoja praca była jeszcze bardziej przyjemna i efektywna! To wszystko w jednym E-booku? Tak i to całkowicie ZA DARMO!

Call Now Button