Zacznijmy nowy projekt!

Współpraca ze mną jest bardzo prosta i przyjemna. Kopiujesz mojego maila, piszesz brief ze wszystkimi, ważnymi informacjami i klikasz „WYŚLIJ DO TEGO WŁAŚNIE COPYWRITERA” – Ok takiego przycisku nie ma, ale czy nie chciałbyś go wcisnąć, gdyby był? Jasne, że tak! Więc nie czekaj. Zrób to i zaskocz mnie swoim świetnym pomysłem!

Zacznijmy od początku

Tu znajdziesz moje dane potrzebne do kontaktu

Tak to zwykle się zaczyna – Abym mógł pomóc Ci najlepiej, jak potrafię potrzebuję od Ciebie informacje, które pozwolą mi stworzyć autentyczny copywriting. Bez ściemy. Bez szukania synonimów. Wyjątkowy, jak pierwszy pocałunek i pierwsze promienie słońca, jak deszcz w letni poranek pachnący łąką… Wyobraziłeś to sobie? Napisz do mnie, a pokażę Ci czym jest storytelling i unikalne teksty na strony internetowe oraz copywriting sprzedażowy.

Gdzie mnie szukać?

Pracuję zdalnie, ale możemy umówić się we Wrocławiu na kawę i porozmawiać o Twoim projekcie.

Numer telefonu

886-788-799

E-mail

oferta@copywriter.wroclaw.pl

NAUCZ SIĘ COPYWRITINGU ZA DARMO!

Już dzisiaj pobierz mój DARMOWY E-BOOK, w którym dowiesz się, w jaki sposób budować angażujące teksty na strony internetowe, treści landing page oraz klasycznego copywritingu, który pozwoli Ci poznać tajniki tworzenia sprzedażowych treści. Nie czekaj o przekonaj się czym jest autentyczny copywriting!

DOŁĄCZ DO GRONA COPYWRITERÓW! ZAPRASZAM NA SZKOLENIE!

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE JUŻ DZIŚ
Call Now Button