JESTEM ŁUKASZ! ZRÓBMY COPYWRITING!

To co dla Ciebie najważniejsze obiorę w słowa i stworzę teksty na stronę internetową, jakie potrzebujesz. Wymyślę dla Ciebie content, jakiego jeszcze nikt nie stworzył!

Autentyczny Copywriting!

Czym jest autentyczny copywriting? To tworzywo, dzięki któremu jestem w stanie pisać i budować realny i dopasowany content. Autentyczność to podstawa, która wpływa na tworzenie unikalnych i wyjątkowo chwytliwych treści na strony internetowe. To możliwość tworzenia sprzedażowego contentu, dzięki któremu marki zyskują klientów.

Nie tworzę kopii!

Jeżeli poszukujesz copywritera, który będzie tworzył dla Ciebie kopie treści, synonimizował i przerabiał – żegnam. Ja tego nie robię. Nie lubuję się w plagiatach i bazowaniu na jednym tekście, który można przerabiać do woli i tworzyć setki bezwartościowych wyrażeń. Tworzę unikalne i dopracowane treści, które mają przyciągać, uwalniać myślenie i budować więź z odbiorcą.

Jeżeli interesują Cię takie treści – ZAPRASZAM!

Copywriter Wrocław – wykonam dla Ciebie treści, które podbiją serca Twoich klientów

Autentyczny Copywriting bez budowania synonimów. Czysty i przejrzysty styl, który zapewni Twojej stronie internetowej wysokie pozycje w wyzukiwarkach.

Oryginalne teksty na strony internetowe oraz inne treści, na które otrzymasz ode mnie prawa autorskie. Przekazuję swoje prawa do wszelkich treści.

FAQ – Copywriting Wrocław

Potrzebujesz szybkich odpowiedzi na temat mojej pracy? Tutaj odpowiadam na najczęściej zadawane pytania dotyczące tekstów na strony internetowe, rodzaju tworzonych treści, tekstów sprzedażowych, marketigowych oraz cennika i innych, ważnych dla Ciebie pytań.

Jak mogę zamówić u Ciebie teksty na stronę internetową?

Jeżeli chcesz zamówić u mnie teksty na strony internetowe, po prostu napisz do mnie lub zadzwoń. Na stronie kontakt umieściłem wszelkie informacje, które będą Ci potrzebne do zamówienia u mnie usługi. Opisz możliwie dokładnie czego oczekujesz oraz ile tekstów Ci potrzeba i jak długich treści. Dzięki szczegółowo napisanemu briefowi będę w stanie dokładnie oszacować czego potrzebujesz.

Czy otrzymam od Ciebie fakturę VAT?

Rozliczam się na zasadzie umowy o dzieło, ale oczywiście jest taka możliwość. Prowadzę swoją działalność i mogę wystawić Tobie fakturę VAT.

Czy podpisujemy jakąś umowę?

Generalnie wierzę w ludzką uczciwość, ale ze względu na fakt, że istnieje w sferze biznesowej wiele osób, które po prostu bardzo lubią oszukiwać lub traktować pracę innych, jako działanie charytatywne, wymagam podpisania umowy o dzieło, która zapewni obu stronom dowód zlecenia oraz jego wykonania na określonych przez obie strony warunkach.

Ile kosztują u Ciebie teksty na strony internetowe?

Jeżeli chodzi o cennik, nie mam ustalonych cen na moje usługi. treści na strony internetowe, teksty na blogi, artykuły sponsorowane, teksty motywacyjne, teksty lektorskie, treści newslettera oraz inne tworzone są na potrzeby danego klienta, marki oraz zlecenia. W zależności od ilości włożonej pracy, konieczności zdobycia wiedzy oraz ilości i długości treści, cen nie ustalimy od ręki. Napisz do mnie i opisz czego potrzebujesz, a ja napiszę Ci co otrzymasz oraz ile będzie kosztowała moja praca.

Czy otrzymam od Ciebie prawa autorskie do treści?

TAK! Pisząc teksty na strony internetowe, teksty na bloga, teksty sprzedażowe, motywacyjne czy treści newsletterów, mailingów oraz inne teksty dla Ciebie, przekazuję prawa autorskie. Przed rozpoczęciem współpracy pospisujemy stosowną umowę, w której zawieramy klauzulę przekazania praw autorskich to treści, które obejmuje dana umowa.

Call Now Button